Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2017-cervenec

ke stažení v pdf

For Kids
Mistrovství ČR v jízdě na toboganu v Aquapalace Praha
Napsal uživatel redakce   

tobogany2V sobotu 26. dubna proběhne v čestlickém Aquapalace Praha čtvrtý ročník Mistrovství České republiky v jízdě na toboganu. Návštěvníci se mohou těšit nejen na závodní klání, ale i na bohatý doprovodný program v podobě soutěží, speciálních animací a hudební show.

 


Netradiční závod je rozdělen do čtyř kategorií: děti od 8 do 12 let, mládež od 13 do 16 let a muži a ženy nad 17 let. Maximální počet přihlášených do jedné kategorie je 50 závodníků.
Zájemci se mohou registrovat na webových stránkách Aquapalace Praha (www.aquapalace.cz) nebo na místě v den akce. Výherci získají hodnotné ceny od partnerů, tou hlavní bude zájezd od CK Neckermann.
Mistrovství odstartuje v 11 hodin dopoledne registrací soutěžících. Samotné závody se uskuteční od 12 do 16 hodin. Vyhlášení vítězů a předání cen je plánované na 17 hodinu.

tobogany1

 
 
Ovocňák: 100% české ovoce. Víc není třeba

IMG_20170318_122110_238Šťávy a přesnídávky Ovocňák pocházejí z ryze českých surovin. Žádný přidaný cukr, konzervanty ani aromata. Když se smíchá neošizené množství čerstvého ovoce, nejsou žádné takové přídavky potřeba.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo