Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2017-cervenec

ke stažení v pdf

For Kids
Pochutnejte si na specialitách na MilkParade
Napsal uživatel redakce   

MilkParade4Bez mléka to v kuchyni nejde. O tom vás přesvědčí špičkoví kuchaři během foodfestivalu MilkParade. Festival navazuje na tradici již tří uskutečněných ročníků. Letos proběhne v červnu, a to v termínu od 9.6. do 30.6.

 

 

Ve vybraných restauracích po celé ČR ochutnáte speciální tříchodová menu postavená především na mléce a mléčných výrobcích (sýry, máslo, podmáslí, smetana, tvarohy, jogurty apod.). Kuchaři popustili uzdu své fantazie a připravili si pro vás skutečné delikatesy.

 

Cena tříchodového menu se bude pohybovat v rozmezí od 250 Kč do 550 Kč.

 

Více informací včetně seznamu restaurací a jejich nabídek najdete na www.milkparade.eu

 

 

MilkParade3

MilkParade4

MilkParade1

 

O festivalu:

Festival MilkParade  – mléko, jak ho možná neznáte - je součástí projektu Bílé plus, které je projektem Agrární komory ČR a je financováno z prostředků Evropské unie a České republiky. I touto kulinářskou cestou se snaží zapojit mléko a mléčné výrobky do každodenního nebo slavnostního jídelníčku. Nebojte se a využívejte mléko, smetanu, tvaroh, sýry, jogurty a další mléčné výrobky během vašeho vaření.

 
 
Ovocňák: 100% české ovoce. Víc není třeba

IMG_20170318_122110_238Šťávy a přesnídávky Ovocňák pocházejí z ryze českých surovin. Žádný přidaný cukr, konzervanty ani aromata. Když se smíchá neošizené množství čerstvého ovoce, nejsou žádné takové přídavky potřeba.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo